top of page

  Slova nic neučí. Jediné, co učí, je životní zkušenost. A moje zkušenost mě dovedla k poznání, že mou nejvyšší životní prioritou je udělat samu sebe šťastnou. A kraniosakrální terapie je pro mě jeden ze způsobů. 

  Našla jsem tedy způsob, jak se cítit dobře a chci se o to podělit s ostatními.

 

  Prošla jsem si studiem medicíny, které mě seznámilo s fungováním lidského organismu a doteď mě nepřestává fascinovat, jak úžasně naše těla fungují. Velmi ráda vzpomínám na tohle období, o kterém jsem snila a věděla, že se splní již od svých dětských let. A tak se stalo. Poté jsem nastoupila na pozici lékaře do nemocnice a získávala zkušenosti tímto způsobem. A i této zkušenosti si cením, protože mi pomohla vyjasnit si své priority. Velmi často zjistíme, co skutečně chceme ve chvíli, kdy se nám toho nedostává.

      Na medicínu jsem se dala proto, abych mohla pomáhat druhým lidem. Záhy jsem z toho samého důvodu z medicíny odešla. To jsou slova, kterými jsem sama sobě vysvětlovala po určitý čas, proč dělám to, co dělám a proč jsem se rozhodla práci v nemocnici ukončit. Až jsem si jednoho dne uvědomila, že ve skutečnosti je to jinak. Ve skutečnosti jsem odešla kvůli sobě. Abych našla své vlastní odpovědi na své vlastní otázky. Abych našla své vlastní uspokojení a posun dál.

 

    Nyní si uvědomuji, že posun a uspokojení již více hledat nemusím, protože každé nové místo, kterého dosáhnu, mne zcela automaticky inspiruje k další cestě. O cestu není třeba usilovat. Stačí po ní jít.

bottom of page